Titles you rated
The RundownRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
TwinsRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.0
From Paris with LoveRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0