Series
Ratings
43
Rick and MortyRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- BakumanRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 0.5
NisekoiRated ★ 5.0- 유희왕 1기Rated ★ 5.0