Movies
Ratings
436
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
DamselRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
PreyRated ★ 2.5
LightyearRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5