Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0