Titles you rated
The Darkest HourRated ★ 1.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 2.0
- SpliceRated ★ 1.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 5.0
American UltraRated ★ 1.0
HornsRated ★ 0.5
ZombielandRated ★ 5.0- Scary HouseRated ★ 1.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 1.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.0