Movies
Ratings
107
HannaRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0