Movies
Ratings
1160
Good NewsRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.0
The ChaseRated ★ 1.5
UnstoppableRated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.0
- DreamRated ★ 1.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0- Holy PunchRated ★ 0.5