Movies
Ratings
594
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
RomeoRated ★ 3.0
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
AdamRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The VowRated ★ 3.0
DumboRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0