Movies
Ratings
988
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0- Sea TigerRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 2.5
Match PointRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
May DecemberRated ★ 3.5
The Rules of the GameRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5