Titles you rated
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 4.0
Casper Meets WendyRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0