Titles you rated
Han Gong-juRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0