Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0