Titles you rated
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0- Cannabis - The Evil WeedRated ★ 4.0