Movies
Ratings
181
Children of HeavenRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5
JuniorRated ★ 4.0
Reign of AssassinsRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The WarlordsRated ★ 2.5