Movies
Ratings
100
Before MidnightRated ★ 4.0
FridaRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
HitchRated ★ 2.5
PenelopeRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 2.5
...ingRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 1.5- SinglesRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.5
Gou Gou, the CatRated ★ 2.0