Movies
Ratings
188
BanditsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5