Movies
Ratings
563
MinariRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 5.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.0
The GraduateRated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 2.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0