Series
Ratings
35
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0