Movies
Ratings
228
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0