Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
MamaRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0