Movies
Ratings
236
Romeo + JulietRated ★ 4.5
WindstruckRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
MontageRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5