Series
Ratings
21
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 1.5
Three BrothersRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5