Movies
Ratings
286
A Taxi DriverRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
PawnRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 5.0
The Great BearRated ★ 3.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 3.0
Mother Teresa of CalcuttaRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 5.0
Turn Me On, Dammit!Rated ★ 3.0- DoctorRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 3.0