Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
SacrificeRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Happy EndRated ★ 4.0
SpringtimeRated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 1.5- Casper And The AngelsRated ★ 4.0
Casper: A Spirited BeginningRated ★ 4.0- Casper's Haunted ChristmasRated ★ 3.0