Movies
Ratings
344
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
Tokyo GirlRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 3.5