Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Leap YearRated ★ 4.5
Brick MansionsRated ★ 3.0
Into the WoodsRated ★ 4.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0