Movies
Ratings
678
The HelpRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.5
...ingRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
The Foul KingRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
Bloody TieRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5