Titles you rated
Ordinary PersonRated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
WarcraftRated ★ 1.5- No Name StarsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Me and You and Everyone We KnowRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5