Series
Ratings
19
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 4.0- TorchwoodRated ★ 3.0
TorchwoodRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Teen WolfRated ★ 4.0
Teen WolfRated ★ 3.0- Teen WolfRated ★ 3.0
Teen WolfRated ★ 3.0- Teen WolfRated ★ 5.0
- In the FleshRated ★ 5.0
- In the FleshRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5