Titles you rated
VenomRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 3.5