Movies
Ratings
93
MadagascarRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0