Movies
Ratings
641
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The WrathRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
Penguin HighwayRated ★ 3.0
Liz and the Blue BirdRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0