Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Black PhoneRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.5
The JournalistRated ★ 2.0
The Invisible ManRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 2.5
Doctor SleepRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
Minuscule: Mandibles From Far AwayRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
HalloweenRated ★ 4.0