Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 1.5
Morning GloryRated ★ 3.5
A Dangerous MethodRated ★ 3.5
How to Lose Friends & Alienate PeopleRated ★ 2.5
ChampionRated ★ 1.0
What a Man WantsRated ★ 1.5
GateRated ★ 0.5
The RitualRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
DangalRated ★ 4.0
Love+SlingRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
FlatlinersRated ★ 2.5- ConcreteRated ★ 0.5
House on Haunted HillRated ★ 2.5
Getting Any?Rated ★ 3.5