Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.0
Hijra in BetweenRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.5