Series
Ratings
17- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
 Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.5 Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.5
 Youn's KitchenRated ★ 3.0 Youn's KitchenRated ★ 3.0
 Game of ThronesRated ★ 5.0 Game of ThronesRated ★ 5.0
 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
 Reply 1994Rated ★ 4.0 Reply 1994Rated ★ 4.0
 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 My Love From Another StarRated ★ 3.0 My Love From Another StarRated ★ 3.0
 GoblinRated ★ 4.0 GoblinRated ★ 4.0
 SignalRated ★ 3.5 SignalRated ★ 3.5
 Songgot: The PiercerRated ★ 5.0 Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0 Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
 Band of BrothersRated ★ 5.0 Band of BrothersRated ★ 5.0