Movies
Ratings
150
A Taxi DriverRated ★ 0.5
SnowpiercerRated ★ 0.5
Someone SpecialRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 1.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0