Movies
Ratings
111
Son of GodRated ★ 4.0
The PreyRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
Notting HillRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
Quo VadisRated ★ 4.5
Waterloo BridgeRated ★ 5.0
The WordsRated ★ 3.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 3.0
The Count of Monte CristoRated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 3.0