Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Night Always ComesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AlohaRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
PhantomRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
The New MutantsRated ★ 3.0