Titles you rated
Apple Cider VinegarRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0