Titles you rated
SunnyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
DeparturesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0