Titles you rated
HelplessRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
OmeletteRated ★ 3.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.5
Fresh GuacamoleRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 3.5
Hawaiian VacationRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5