Titles you rated
Long Day's Journey Into NightRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 0.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5