Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.5