Movies
Ratings
1549
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
Caught StealingRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
The Life of ChuckRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ElioRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
We Have a PopeRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0