Titles you rated
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
GloveRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0