Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0