Series
Ratings
56
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hong Gil-dongRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 1.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0