Titles you rated
The Ant BullyRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.5
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 3.5
The MistRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.5
The PacifierRated ★ 3.0
HostelRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0