Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ShaftRated ★ 1.5
Velvet BuzzsawRated ★ 2.0
The BabysitterRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
PolarRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
WonderRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Mortal EnginesRated ★ 3.5